0,00 PLN

II stopień A700

Kod produktu: 11 700 000

II stopień A700
2190.00 pln
kupuję szt. 
wysyłka: od 3 do 7 dni

OPIS PRODUKTU

A700
 
Błyszczący brylant w kolekcji automatów. Nie ma nic, co można by porównać z tym najnowszym klejnotem SCUBAPRO. Jego piękno jest zachwycające, a wydajność - zaskakująca. Automat jest najważniejszym elementem wyposażenia nurka ponieważ gwarantuje dopływ powietrza w środowisku jego pozbawionym. Niezależnie od tego w jakich wodach nurkujesz, nowy A700 gwarantuje naturalny, uzyskiwany bez wysiłku dopływ powietrza. Design naszych ekskluzywnych,1.stopni o najwyższej wydajności, tłokowego MK25 i membranowego MK17, został specjalnie dopracowany, aby komponowały się one doskonale z 2.stopniem A700. Obudowa 1.stopni wykonana z wypolerowanego chromu stanowi dopełnienie tych wyjątkowych kombinacji automatów oddechowych. Niezależnie od tego, z którym 1.stopniem zostanie połączony 2.stopień A700, oba systemy są wyjątkowe pod względem wydajności i design’u.
 
  • Całkowita konstrukcja automatu wykonana z metalu z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii, precyzyjnie, ręcznie wykonana, gwarantująca wieloletnie użytkowanie.
  • Wyjątkowa wydajność oddechowa na każdej głębokości, przy każdej temperaturze i położeniu – tylko 0,49J/l, wartość dotychczas niespotykana.
  • W pełni metalowa obudowa i wszystkie komponenty gwarantują najlepszą wymianę termiczną i drastycznie redukują ryzyko zamarzania w zimnych wodach.
  • Zwarta budowa – komfort i niewielki ciężar.
  • Zastosowana technologia wyjątkowego, odciążonego zaworu zmniejsza opory oddechowe do minimum, co umożliwia wyjątkowo lekkie, naturalne oddychanie.
  • Udoskonalona, regulowana funkcja VIVA oraz płynna regulacja oporów wdechu umożliwiają osobiste ustawienie komfortu oddechowego.
  • Membrana wylotowa z optymalnym przepływem powietrza umożliwia łagodny odpływ powietrza, minimalizując opory wydechowe; wydychane powietrze (bąble) ukierunkowane są z dala od twarzy i oczu
  • Nikt nie potrafi lepiej: innowacyjna technologia, jaka może powstać tylko w SCUBAPRO – wykorzystanie wieloletniego doświadczenia i zgromadzonej wiedzy z zakresu rozwoju automatów oddechowych. 

 

TAGI

II stopień A700, Scubapro