0,00 PLN

Komputer nurkowy Heinrichs Weikamp OSTC cR Rebreather

Komputer nurkowy Heinrichs Weikamp  OSTC cR Rebreather
5000.00 pln
kupuję szt. 
wysyłka: tel
  • Komputer nurkowy Heinrichs Weikamp  OSTC cR Rebreather
  • Komputer nurkowy Heinrichs Weikamp  OSTC cR Rebreather
  • Komputer nurkowy Heinrichs Weikamp  OSTC cR Rebreather

PARAMETRY PRODUKTU

Rodzajbez kabla S8

OPIS PRODUKTU

OSTC Cr został opracowany specjalnie dla nurków rebreatherów, którzy chcą używać komputera nurkowego oraz monitorować O2.

Ze względu na swoje szerokie możliwości konfiguracji, OSTC cR nadaję się dla nurków CCR nurków nadaje.  OSTC cR działa z oprogramowaniem hwOS  i jest w pełni komputerem trimix, co pozwala na użycie pięciu mieszanin gazowych. Dekompresja jest obliczana przy użyciu klasycznego modelu BUHLMANN lub czynnika gradientu.

Duży, kontrastowy kolorowy wyświetlacz OSTC CR ma szczególnie szeroki kąt widzenia, dzięki czemu może być odczytany nawet w ciemności i niemal w każdej pozycji. Bogato wyposażona jest również bateria, zapewnia ona do 60 godzin pracy. Specjalne urządzenie do zarządzania baterią zapewnia dokładne wskazanie procentowe stanu batreii. OSTC CR jest podłączany przez USB, za pośrednictwem tego połączenia przeglądać logbook oraz instalować aktualizacje. OSCT CR pracuje z dwoma gładkimi przełącznikami piezoelektrycznymi, które są łatwe w obsłudze nawet w grubych rękawicach.

OSTC CR jest w pełni opracowany i wyprodukowany w Niemczech. Jest to wynik wielu lat doświadczeń i ciągłego doskonalenia. Ponadto charakteryzuje się bezpłatnymi aktualizacjami oprogramowania, interaktywnym forum użytkowników.