0,00 PLN

Komputer nurkowy Scubapro ALADIN SPORT MATRIX

Kod produktu: 05.046.110

Komputer nurkowy Scubapro ALADIN SPORT MATRIX
1265.00 pln
kupuję szt. 
wysyłka: od 3 do 7 dni

OPIS PRODUKTU

Seria komputerów SCUBAPRO ALADIN MATRIX
W 2017 roku nurkowie, poszukujący komputera, który gwarantuje pełny zakres funkcji i jest dostępny w przystępnej cenie będą mogli wybrać dla siebie komputer z proponowanych przez SCUBAPRO dwóch nowych modeli. Nowy SCUBAPRO Aladin SPORT (Matrix) oraz SCUBAPRO Aladin H (Matrix) oferują masę funkcji oraz imponującą moc obliczeniową za bardzo korzystną cenę.

Komputery posiadają atrakcyjny przedni panel w kolorze srebrny metalik. Oba komputery prowadzą wyliczenia w oparciu o
uznany i sprawdzony algorytm firmy Uwatec - ZHL16 ADT MB i PMG (Predictive Multi-Gas), pozwalają na zaprogramowanie do 3 gazów o zawartości 21-100% tlenu, wprowadzenie ustawień Mikropęcherzyków, a system PDIS (Profile Dependent Intermediate Stops) wylicza bezpieczne wynurzenie. Ponadto, w obu komputerach, zastosowano zaktualizowaną wersję ekranu, z przyjazną dla oczu sekcją wyświetlania typu dot matrix oraz łatwy w odczycie cyfrowy kompas.

Dopuszczone do użytku do głębokości 120 metrów. Nowe komputery SCUBAPRO Aladin (Matrix) posiadają funkcje: wizualnych i
dźwiękowych alarmów, planer nurkowania i logbook, który można ściągnąć na komputer PC, są także kompatybilne z aplikacją na systemy Android i iOS poprzez Bluetooth. Bateria w każdym z tych modeli wystarcza na 200 do 300 nurkowań i może być wymieniana przez użytkownika.

SCUBAPRO Aladin SPORT(Matrix) posiada trzy tryby pracy -- Scuba, Freedive i Gauge (głebokościomierz). Można go nosić na nadgarstku (pasek) lub zamontować w dwuelementowej konsoli z manometrem.

SCUBAPRO Aladin H (Matrix) jest niewielkich rozmiarów komputerem nurkowym na wężu, zapewniającym integrację danych o gazie. W algorytmie uwzględnia wartości RBT (Remaining Bottom Time) I oferuje dwa tryby pracy– Scuba i Gauge.

CECHY I FUNKCJE SERII KOMPUTERÓW NURKOWYCH ALADIN MATRIX
• Predykcyjny algorytm wielogazowy PMG ZHL16 ADT MB prowadzi obliczenia dla 3 gazów (21-100% O2).
• Poziomy Mikropęcherzyków pozwalają na wybór stopnia konserwatyzmu obliczeń algorytmu tak, aby odpowiadały one poziomowi doświadczenia nurka, fizycznej kondycji oraz wiekowi.
• PDIS (Profile Dependent Intermediate Stops) w celu zapewnienia bezpieczeństwa nurkowi, wylicza głębokie przystanki, uwzględniając nasycenie azotem, aktualne i poprzednie nurkowania oraz mieszanki oddechowe.
• Wyświetlacz komputera posiada łatwy w odczycie, segmentowy display w górnej i środkowej linii, i dodatkowo przyjazny dla oczu matrix display w dolnej linii.
• Cyfrowy kompas, wyświetlany w dolnej linii matrix’owego wyświetlacza, umożliwiając nawigację na głębokości i na powierzchni.
• Aktywne oświetlenie wyświetlacza, pełny zestaw funkcji zegarka, funkcja zakładki, dive planner i logbook to tylko niektóre z dostępnych funkcji.
• Dwa czarne, plastikowe przyciski gwarantują łatwy dostęp do trybów pracy i programowania podstawowych parametrów.
• Wymieniana przez użytkownika bateria CR2450 jest obliczona na dwa/trzy lata lub 200/300 nurkowań, w zależności co nastąpi jako pierwsze (komora baterii jest niezależna od elektroniki komputera).
• SCUBAPRO Aladin SPORT(Matrix) posiada trzy tryby pracy – Scuba (nurkowanie), Freedive i Gauge (głębokościomierz).
• SCUBAPRO Aladin H(Matrix) jest zintegrowanym z gazem, oferującym dwa tryby pracy – Scuba i Gauge. Jego algorytm wylicza pozostały czas na dnie (RBT) i oszacowuje wysiłek w oparciu o współczynnik oddechowy. Komputer posiada ochronną obudowę, osłaniającą połączenie między wężem HP a sensorem DC’s HP.
• W obu modelach dane nurkowe mogą być w prosty sposób przesłane, przechowywane i analizowane na PCMac, dodatkowo system jest kompatybilny z aplikacjami na Android i iOS, dzięki użyciu nowego Bluetooth 4.0 interface.

PODSUMOWANIE
Dzięki SCUBAPRO Aladin SPORT (Matrix) and SCUBAPRO Aladin H (Matrix), nurkowie mają do wyboru dwa nowe, zaawansowane komputery nurkowe, wyposażone w pełny zestaw funkcji. Oba posiadają wiele wspólnych kluczowych funkcji włączając multi-gas i wbudowany cyfrowy kompas, semi-matrix LCD display i komunikację Bluetooth, jednocześnie zapewniając istotne różnice w oferowanych funkcjach, umożliwiając nurkom w ten sposób wybór modelu najbardziej odpowiadającego ich indywidualnym potrzebom.