0,00 PLN

Maska AtomicAquatics SubFrame ARC / czarna

Kod produktu: 04-0230-00

Maska AtomicAquatics SubFrame ARC / czarna
675.00 pln
kupuję szt. 
wysyłka: od 3 do 7 dni

PARAMETRY PRODUKTU

kolorczarna

OPIS PRODUKTU

Atomic Aquatics wprowadza nową technologie "ARC"

Wszystkie maski Atomic Aquatics Są standardowo wyposażone w wyjątkowej Jakości soczewki Ultra Clear, zapewniające Idealna przepuszczalność światła i kolorów brak dystorsji. Technologia pokrycia soczewek powłoką antyrefleksyjną "ARC" dodatkowo udoskonala te wyjątkowe maski, Poprzez redukcje refleksów na soczewce, zapewniając jeszcze większy Dostęp światła. Wprowadzamy na rynek nurkowy nowe maski, i od samego poczatku jest w profesjonalny sprzęt, wykonany z najlepszych materiałów i przy wykorzystaniu najnowszych technik i Patentów. Nasze maski Nigdy nie Były i nie wykonywane Będą z tanich, niskiej Jakości materiałów. Atomic Aquatics Gwarantuje Tylko najlepsza jakość szklanych soczewek, bez Zanieczyszczeń dystorsji i kolorów.

Co to jest "ARC" ?

Technologia "ARC" (Anti-Reflective Coatings) polega na wielokrotnym nakładaniu mikronowej grubości powłok tlenków metali PO OBU stronach soczewki. Po nałożeniu powłoki antyrefleksyjnej do oczu dociera jeszcze więcej światła, dzięki wyeliminowaniu refleksów świetlnych zarówno po wewnętrznej, jaki zewnętrznej stronie soczewki.

Dlaczego potrzebujesz soczewek wykonanych w technologii "ARC" ?

Nawet 12% światła Może Zostać odbite lub "zniknąć" Używasz Jesli masek standardowych wykonywanych, ze słabej Jakości "zielonych" soczewek ". Technologia" ARC "Szczególnie atrakcyjna jest dla nurków SCUBA z powodu szybkiej absorpcji światła w otaczającej wodzie.

Korzyści jakie da ci technologia "ARC" ?

  • Wyraźniejszy obraz i świeższy. Zobaczysz wyraźnie obiekty pod wodą, ocena Odległości Będzie łatwiejsza do Określenia i trafna Bardziej.
  • Lepszy kontrast i czystość obrazu.
  • Redukcja napięcia oczu i oślepienia odblaskowego. Zapobiega pojawianiu się obrazów "duch" w Polu widzenia soczewki.
  • Niezbędna w Czasie nurkowań nocnych, przy ograniczonej iw widoczności fotografii Podwodnej.